Начало Спорт „Разград 2000“ победи като гост с 4:2 „Черноморец“ /Бяла/
„Разград 2000“ победи като гост с 4:2 „Черноморец“ /Бяла/
09 June 2008

В петък се изиграха мачовете от последния 34-ти кръг на „В“ Североизточна група. Отборът на „Разград 2000“ гостува на „Черноморец“ /Бяла/ и победи с 4:2.

Единствено Сунай Вели не взе участие, а неприятни контузии още в 15-та минута получиха Мишо Спасов и Живко Панайотов.

09_06_2008_fut.jpg Първото полувреме завърши 1:1. Домакините първи откриха резултата в 20-та минута чрез Тошко Каменов, бивш футболист на „Антибиотик Лудогорец“. Разградчани се върнаха в мача след изравнителен гол на Ахмед Ахмед.

След почивката отново „Черноморец“ поведе с попадение в самото начало. Последваха два бързи гола на Мехмед Неджибов, който обърна резултата. Победното четвърто попадение за разградчани вкара Пламен Петров. След това в ресторант в Бяла двата отбора седнаха на банкет. Освен мезетата и избраните питиета, футболистите и ръководствата на двата тима изядоха и 40 кг риба. Тя беше предоставена от ст.треньора на „Черноморец“, стар познайник и приятел на разградчани Красимир Зафиров /Зафи/.

В събота вечерта футболисти, треньори и ръководство на „Разград 2000“ закриха първенството в ресторант „Лес“.