Начало
Стартира учебната година в УСШ „Руси Бухтев“
02 October 2009

В четвъртък в парка беше открита новата учебно-тренировъчна година на УСШ „Руси Бухтев“-Разград. На нея присъства главният експерт по физическо възпитание в РИО на МОН Николай Миланов, шефът на спорта в Община Разград Валери Бойчев, учители от школата, много родители.

Директорът на УСШ Ганка Николова приветства събралите се деца, като им пожела усърдие и успехи на предстоящите състезания.

След това беше награден с раници отборът по лека атлетика момичета 5-6 клас, спечелили златни медали в отборното държавно първенство в Сливен през октомври 2008 г. Наградите си лично взеха само Елена Борисова и Нора Петрова. Останалите: Екатерина Колева, Владислава Николова, Мартина Маринова, Виктория Матеева, бяха на състезание. След това по алеите на парка се проведе лекоатлетически крос за момичета и момчета от III до VI клас. Победителите в бягането също получиха награди.